Kurzy pro dospělé - Vincent

Už nejste školou povinní, a přesto se potřebujete zlepšit v cizím jazyce, naučit se další, nebo se připravujete na pohovor do zaměstnání? 

Skupinové kurzy


Skupinové kurzy šetří váš rozpočet a zároveň nejste při výuce sami.

Skupinové kurzy angličtiny probíhají vždy pololetně (září - leden a únor - červen). Lekce trvají 90 minut. Studenti si při zápisu vyplní test, který je rozřadí do skupinek podle jazykové úrovně. Začátečníci a středně pokročilí používají v kurzech moderní učebnice, na kurzy pro pokročilé připravuje materiály český lektor, který se jednou měsíčně střídá s rodilým mluvčím v konverzačních hodinách.

Mám/hledám parťáka


Parťák přináší individuální přístup za příznivou cenu.

Máte známého/kolegu, nebo je vás víc a chcete se společně učit jazyk?Parťák je pro Vás správná volba! Zjistíme, jestli jste na podobné jazykové úrovni a můžete začít kdykoliv.

Hledáte parťáka? Chcete se učit cizí jazyk ale nechcete na to být sami Najdeme Vám spolužáka na vaší úrovni, s kterým si nastavíte vlastní tempo i témata výuky a budete se motivovat a společně zlepšovat.

Individuální kurzy


Tento způsob lekcí je vhodný pro výuku odborného jazyka,přípravu na certifikáty nebo zkoušky, školní doučování, a pod.
Zkrátka pro studenty, kteří si chtějí držet své tempo.

V individuálních lekcích jste sami, výuka je zcela přizpůsobena Vašim potřebám a požadavkům. Určíte si čas a intenzitu
výuky, začít můžete kdykoliv.

Pokud na výuku nemůžete přijít a omluvíte se včas, tedy alespoň 24hodin před domluveným termínem, lekce Vám nebude započítána.